Herunder kan du se de yderst velholdte aktuelle brugte biler vi har til salg. Det er også muligt for dig at flexlease en af vores aktuelle brugte biler. Vores biler er top-tunet med ekstra udstyr, og venter blot på at komme ud og køre!
Her har du chancen for at køre din drømmebil igennem en attraktiv leasingaftale med FlexCars. Måske du altid har drømt om at køre en Porsche, BMW eller måske en Audi? FlexCars gør det muligt at gøre din drøm til virkelighed. Så hvorfor udsætte en drøm, når FlexCars gør det muligt for dig allerede i dag.
Kontakt os – hvis du er interesseret i en FlexCars-leasingaftale, eller du ønsker at købe en af vores flotte aktuelle brugte biler.
Finder du ikke din ønskede bilmodel, så kontakt os og finder vi den for dig.
Porsche 718 Boxster S | |||
---|---|---|---|
Årgang: | 08/2017 | Fantastisk flot og meget velholdt sort Porsche 718 S. Sort læder interior og spækket med udstyr .*Pris er u/afgift - ekskl. moms | Kontakt FlexCars eller læs mere her >> |
Km: | 27.000 | ||
Pris: | 425.000.00 kr.* | ||
Effekt: | 257 kW(349Hp) | ||
Gear: | Automat | ||
Brændstof: | Benzin |
Ønsker du selv at søge efter bilen du ønsker at lease, ny eller brugt, kan vi anbefale at du søger på nedenstående hjemmesider – autoscout24.de eller mobile.de, som er nogle af Tysklands største markeder for brugte og nye biler. Vi hjælper dig gerne med import af bilen til Danmark.